Riksföreningen SOL har 4 lokalavdelningar:

Klicka på bilderna för mer information om respektive lärosäte.


Lokalavdelningen i Malmö

Tore Hallmer
ordförande

tore.hallmer@mah.se

Carl Johan Behle
vice ordf

carl.johan.behle@mau.se

Samara Hajem
sekreterare

samara.hajem@mau.se

Annika Kozarowska
Kassör

annika.kozarowska@mau.se


Lokalavdelningen i Göteborg

Birgitta Lindquist
ordförande

birgitta.lindquist@odontologi.gu.se

Torgny Alstad
Kassör

torgny.alstad@odontologi.gu.se

Göran Bjerkstig
Sekreterare

goran.bjerkstig@odontologi.gu.se

Kerstin Wennerholm
Ledamot

kerstin.wennerholm@odontologi.gu.se

 

Lokalavdelningen i Stockholm


Nikolaos Christidis
ordförande

nikolaos.christidis@ki.se

Peggy Näsman
vice ordf

peggy.nasman@ki.se

Åsa Wiksten
Sekreterare

asa.wiksten@ki.se

Elisabeth Boström
Kassör

elisabeth.bostrom@ki.se

Idil Alatli Burt
Ledamot

idil.alatli.burt@ki.se

Martin Berglund
Ledamot

martin.berglund@ki.se


 


Lokalavdelningen i Umeå
 

Anders Berglund
ordförande

anders.p.berglund@umu.se

Majid Ebrahimi
vice ordf

majid.ebrahimi@umu.se

Mats Sjöström
sekreterare

mats.sjostrom@umu.se

Lena Mårell
kassör

lena.marell@umu.se

Eva Levring Jäghagen
ledamot

eva.levring.jaghagen@umu.se





Uppdaterad 6/3 2018